Jak zmieniać, żeby zmienić? 24.11.2023 r.

Jak zmieniać, żeby zmienić? 24.11.2023 r.

 

“Każdy myśli o zmianie świata, ale nikt nie myśli o zmianie siebie” – Lew Tołstoj

Zmiana jest nieodłączną częścią życia, często stresem, stratą i kosztem emocjonalnym. Potrafi zaskakiwać, destabilizować i wprowadzać dyskomfort. Nie da się jej uniknąć. To wymagający nauczyciel, który uczy nas otwartości, zdolności adaptacyjnych i tolerancji na pojawiającą się niepewność.

Każdy z nas jest inny. Niektórych napędza wieczny ruch, ciekawość i adrenalina, a innych uszczęśliwia rutyna i przewidywalność.

Czy życiowymi zmianami da się zarządzać? Czy może lepszą strategią jest poddanie się i zaakceptowanie ich nieuchronności? Jak to się dzieje, że chcemy coś zmienić, ale ciągle się nam nie udaje?

Jak zmieniać, żeby zmienić?

Zapraszam serdecznie na spotkanie z Tatianą Mindewicz-Puacz, psychoterapeutką, coachką ICC, trenerką w zakresie komunikacji i rozwoju osobistego, która pomaga pokonywać życiowe trudności. Robi to skutecznie, bo poza wiedzą i kompetencjami ma solidne doświadczenie w dokonywaniu zmian na lepsze.

 

Do zobaczenia

Joanna Karlik-Knocińska

#VolvoKarlikTeam

 

 

Ile razy mówiłaś sobie “muszę to zmienić”, “nie mogę tak dalej żyć”, “muszę coś z tym zrobić”? Ile razy powierzałaś dzień, w którym zaczniesz zmianę magicznej dacie: od poniedziałku, od jutra, od nowego roku?

Dlaczego zatem pomimo pewności, że CHCESZ COŚ ZMIENIĆ i wyznaczenia terminu zmiany …tak często nie udaje się jej dokonać.

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się wspieraniem innych w dokonywaniu ważnych dla nich zmian. Pomagam wyjść z impasu, wyrwać się z błędnego koła lub osiągnąć kolejne wartościowe cele. Wiem, że ZMIANA nie “zadzieje się” po obejrzeniu rolki na Instagramie, ani po udziale w nawet najbardziej inspirującym wykładzie motywacyjnym. Wiem też, że nie wystarczy CHCIEĆ INACZEJ, żeby wprowadzić zmiany.

Kluczowe jest określenie tego, CO CI DAJE TO, W CZYM JESTEŚ, skoro tego nie zmieniasz i w jaki sposób możesz SOBIE TO DAĆ w inny, LEPSZY DLA CIEBIE SPOSÓB.

O tym właśnie opowiem podczas naszego spotkania 24 listopada w Poznaniu. O powodach, które sprawiają, że nie możesz ruszyć z miejsca, o tym jak się im przyjrzeć, żeby rozbroić siłę ich działania. A także o tym jak działać pomimo strachu, wzmocnić swoją motywację do zmiany, wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i zrobić to, CO OD DAWNA CHCESZ ZROBIĆ.

Do zobaczenia

Tatiana Mindewicz-Puacz

 

Zapraszamy bardzo serdecznie na najbliższe spotkanie Akademii Lagom “Jak zmieniać, żeby zmienić?”

Do zobaczenia 24.11.2023 r. w salonie VOLVO Karlik ul. Torowa 14, Poznań.

Zaczynamy o 18:00.

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do zapisów, klikając w link.