akademia lagom
miłosz brzeziński

Jak wykluć się na wiosnę? Warsztaty z Miłoszem Brzezińskim w Mercure 10.03.2022

calendar 10.03.2022

Wydarzenie już się odbyło

Image for Jak wykluć się na wiosnę? Warsztaty z Miłoszem Brzezińskim w Mercure 10.03.2022

W ramach Akademii Emocji odbyło się spotkanie z Miłoszem Brzezińskim, trenerem, coachem, doradcą w zakresie efektywności osobistej, który współpracuje z organizacjami na całym świecie. Miłosz jest ekspertem Think Tank Polska i wykładowcą na studiach MBA i EDBA (to studia bardziej zaawansowane niż MBA) przy Polskiej Akademii Nauk, wykłada na SGH, UW i Koźmińskim. Ma status niezależnego eksperta.

W każdej chwili w życiu możemy stać na palcach, na piętach albo na całych stopach. Skoro wiosna, to wypada się wreszcie przebalastować. Wymówki, wymówkami, ale dobre życie się samo nie zrobi i na niebo trzeba zapracować. Porozmawiajmy przede wszystkich o narzędziach do obrabiania zmiany i tym, gdzie w sobie i na zewnątrz szukać pomocy. O tym, po co jest uważność i jak nie popaść z nią w chorobliwą przesadę. O tym co wchłaniać duchowo oraz fizycznie, a co ograniczać, by nie podtruwało ukradkiem.

Porozmawialiśmy także o nas, czyli dłoniach, które owe narzędzia trzymają. Bo przecież narzędzia same nie zrobią. Tu było o tym jak rozłożyć siły, by krzepko narzędzia dzierżyć. I o tym czego od siebie i w jakim momencie wymagać. Wreszcie zaś o tym, kiedy posiłkować się protezami społecznymi w postaci znaczących bliskich i dalszych znajomych.

Partnerzy spotkaniaBNP Paribas, pARTs Jewelry, AGICS Naturals,

Patronat Medialny Sukces po poznańsku

calendar 10.03.2022

Wydarzenie już się odbyło

Zaobserwuj nas

Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które organizuję. Zapraszam wszystkich serdecznie w tę niezwykłą podróż.