akademia lagom
Joanna Karlik - Knocińska
kolacja lagom
miłosz brzeziński

Kolacja Lagom w Salonie Volvo Firma Karlik na Franowie 27.09.2022

calendar 27.09.2022

Wydarzenie już się odbyło

Image for Kolacja Lagom w Salonie Volvo Firma Karlik na Franowie 27.09.2022

Po pozytywnym przyjęciu cyklu spotkań pod hasłem Śniadanie Lagom przyszedł czas na Kolację Lagom, która odbyła się w salonie Volvo Firma Karlik przy ul. Torowej 14 w Poznaniu.

Gości powitali właściciele Firmy Karlik. Rozpoczął Jacek Knociński, który opowiedział o nowej lokalizacji oraz przybliżył aspekty techniczne salonu. Następnie Joanna Karlik – Knocińska wprowadziła Gości w tematykę spotkania i zdradziła najbliższe plany wydarzeń w ramach Akademia Lagom. Grzegorz Urbański, PR & Communication Manager, zabrał uczestników w podróż „Od Malty do Torowej” przybliżając 20 lat współpracy Firmy Karlik z marką Volvo. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w cyklu „Od Malty do Torowej” na blogu madebykarlik.pl. Piotr Żuchowski, Dyrektor Sprzedaży w salonie przy ulicy Torowej, powiedział o najbliższych planach marki Volvo oraz zapowiedział premierę nowego modelu EX90.

Głównym punktem wydarzenia był wykład psychologa, autora książek, doradcy w zakresie społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, Miłosza Brzezińskiego pod tytułem „Zaufanie podstawą dobrych relacji w biznesie”. O atmosferę i poczęstunek zadbała niezawodna DYNX Restauracja z poznańskiej Śródki oraz Wegańska Cukiernia Kafej z Jeżyc.

calendar 27.09.2022

Wydarzenie już się odbyło

Zaobserwuj nas

Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które organizuję. Zapraszam wszystkich serdecznie w tę niezwykłą podróż.