Wiek średni – czy jest się czego bać

calendar 27.04.2023
address Volvo Firma Karlik przy ulicy Torowej 14 w Poznaniu

Wydarzenie już się odbyło

Image for Wiek średni – czy jest się czego bać

W wieczór 27 kwietnia, w salonie samochodów Volvo Firma Karlik przy ulicy Torowej 14 w Poznaniu odbyło się wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z Miłoszem Brzezińskim na temat „Autonomii wieku średniego”. Wykład został zorganizowany w ramach autorskiej inicjatywy – projektu Akademia Lagom, której celem jest przede wszystkim inspirowanie do realnych zmian i prowadzenie uczestników w kierunku równowagi życiowej.

Prelegenci

Miłosz Brzeziński

Współpracuje z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, jest ekspertem Think Tank Polska i wykładowcą na studiach MBA i EDBA przy Polskiej Akademii Nauk, wykłada na SGH, UW i Koźmińskim.

Spotkanie otworzyło wystąpienie Joanny Karlik-Knocińskiej, właścicielki Volvo Firma Karlik, która powitała zgromadzonych gości. Głównym tematem wieczoru był wiek średni. Wykład poprowadził Miłosz Brzeziński, ceniony ekspert w dziedzinie psychologii rozwojowej, coach i trener biznesu, który przedstawiał różne aspekty tego szczególnego etapu w życiu mężczyzny oraz sposoby radzenia sobie w tym okresie.

W trakcie wykładu na temat autonomii wieku średniego, Miłosz Brzeziński zaprezentował szerokie spektrum zagadnień, które dotyczyły relacji damsko – męskich. Przyjrzał się różnym ich aspektom, zwracając u wagę na wyzwania, które mogą wystąpić i jak można z nimi skutecznie radzić sobie w celu utrzymania harmonii w związku, biorąc pod uwagę ten specyficzny moment w życiu mężczyzny.

Jednym z kluczowych punktów wykładu było zdrowie fizyczne i konieczność dbania o nie w wieku średnim. Brzeziński podkreślał, że utrzymanie dobrej kondycji fizycznej jest niezwykle istotne dla zachowania równowagi i jakości życia. Wskazywał na wagę zdrowej diety, regularnych ćwiczeń i odpowiedniej pielęgnacji ciała. Przekonywał, że d banie o siebie nie jest tylko kwestią estetyki, ale ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i pozytywnego nastawienia do życia.

Ważnym tematem był również proces porzucania złych nawyków i przyjęcie zdrowszego stylu życia. Wiek średni to doskonały moment, aby zrezygnować z nałogów, takich jak palenie papierosów czy nadmierne spożywanie alkoholu. Zmiana może przynieść ogromne korzyści w długoterminowej perspektywie.

Równocześnie, Miłosz Brzeziński podkreślał znaczenie dbałości o siebie panów w wieku średnim. Zachęcał do bycia zdyscyplinowanymi i odważnymi, do podejmowania odpowiedzialności za swoje zdrowie i dobrostan. Zwracał uwagę na konieczność dbania o otoczenie, zarówno w sferze rodziny, jak i społeczności lokalnej. Podkreślał, że panowie powinni być opiekunami, dawać przykład młodszym pokoleniom i inspirować innych do dbania o siebie.

Wykład Miłosza Brzezińskiego na temat autonomii wieku średniego był nie tylko edukacyjny, ale również inspirujący. Przekazywane wskazówki i refleksje skłaniały uczestników do głębszych przemyśleń i do podjęcia działania. Brzeziński podkreślał, że wiek średni jest czasem, kiedy można jeszcze wiele osiągnąć i zadbać o własny rozwój oraz dobro innych osób. Zachęcał uczestników do podejmowania nowych wyzwań, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także budowania wartościowych relacji społecznych.

Po zakończonym wystąpieniu, uczestnicy mieli okazję do rozmów z prelegentem. Atmosfera spotkania sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości i wymianie poglądów.

Całe wydarzenie zostało zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale także cieszyli się dobrą atmosferą. Ciepłe rozmowy i uśmiechy wypełniały przestrzeń, świadcząc o pozytywnym odbiorze wydarzenia.

Projekt Akademia Lagom, będący inicjatywą marki Volvo Firma Karlik, potwierdził swoje miejsce jako wartościowy i inspirujący program, który nie tylko wspiera uczestników w dążeniu do równowagi życiowej, ale również propaguje wartości, na których opiera się marka Volvo – jakość, zrównoważony rozwój i harmonijne podejście do życia.

calendar 27.04.2023
address
Volvo Firma Karlik przy ulicy Torowej 14 w Poznaniu

Wydarzenie już się odbyło

Zaobserwuj nas

Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które organizuję. Zapraszam wszystkich serdecznie w tę niezwykłą podróż.